WEBDESIGN / BANNERY

ukázky prací

Design webů je dnes jednou z nejdůležitějších částí webové prezentace společnosti. Mnoho z nás internetem jen tak brouzdá, ale občas také něco hledáme. V okamžiku, kdy prohlížíme jednotlivé weby, nás jistě zaujmou weby s vytříbeným designem. Až poté vlastně čteme, co je na stránkách napsáno. A právě o to jde. Webdesign musí být tak kvalitní, aby většinu návštěvníků přinejlepším ohromil.

Design pro standardní weby

Pro standardní weby navrhujeme většinou design pro hlavní stranu neboli homepage a poté pro jednotlivé podstránky. Samozřejmě, že v případě potřeby úsporného řešení Vám jsme schopni připravit šablonu, která bude společná jak pro homepage, tak pro další podstránky vašeho webu.

Design pro e-shopy

Internetový obchod je zvláštní parketou. Je mnoho obchodů, které jsou na trhu k dispozici, ovšem jako ve výše zmíněném případě je důležitý design. Přinejmenším pro naše partnery připravíme vzhled homepage, kde je nutné se zaměřit na design seznamu produktů, design akčních nabídek a také je nutné připravit design pro jednotlivé podstránky. Podstránkami máme na mysli stránky jako např. Objednávka, Obchodní podmínky, Kontakty.

Předávání podkladů k webdesignu

Existuje několik možností, jak spolupracujeme s našimi partnery.

Implementaci designu webu provádíme my

V případě, že náš partner nemá k dispozici kodéra, je ideální, pokud design implementuje naše firma. V tom případě potřebujeme plný přístup do stránek, díky kterému jsme schopni webdesign implementovat do webu tak, aby byl dobře zobrazen ve všech běžných prohlížečích.

Implementaci provádí klient sám

Dostanete od nás tedy podklady pro implementování designu do vašich stránek. Podklady vám předáme v běžných formátech pro možnou implementaci designu do webových stránek.

Další internetové služby

Kódování www

Kódováním webových stránek je myšleno to, že jsme vám schopni váš web postavit na klíč. Určíte si tedy rozmístění jednotlivých prvků na stránkách a my vám je dle tohoto klíče naprogramujeme.

Redakční systémy

Redakčním systémem je administrační rozhraní pro váš web. V takovém rozhraní si pak můžete editovat jednotlivé stránky a podstránky dle Vašich představ. Rozhraní se podobá textovému editoru MS WORD.

Registrace domén

Pokud plánujete nový projekt, zaregistrujeme vám vámi zvolenou doménu na vaši firmu. Jsme schopni vám také doporučit vhodné názvy domén pro splnění vašich cílů.

Řešení hostingu

Hosting je jednou z důležitých součástí provozu webu. Je důležité, aby váš web byl dostupný vašim potenciálním zákazníkům.

Tvorba webových statických nebo dynamických bannerů pro webové kampaně.