VIDEO

ukázky prací

Video patří k nejpopulárnějším a nejrychleji se rozvíjejícím internetovým médiím. Kvalitní vizuální zážitek zaujme vaše cílové zákazníky a potencionální partnery.

Video-prezentace v kombinaci se službou YouTube a sociálními sítěmi (Facebook, Google+ aj.) je dnes velmi silný nástroj, jak se jednoduše zviditelnit a představit své myšlenky. Dobře natočené video s kvalitním scénářem a hudbou má tendenci se šířit internetem díky sdílení uživatelů a využít tak svůj virální potenciál.

Kromě sociálních sítí a webových stránek můžete firemní video-prezentaci využít i při mnoha jiných příležitostech, jako jsou veletrhy, nebo firemní a partnerské akce. Videoklip má bohaté využití například na venkovních i vnitřních LED panelech nebo jako propagační předmět ve formě DVD.

Natáčíme firemní prezentace, krátké spoty, videoklipy a produktová videa. Samozřejmostí je střih, zvuk a titulkování. Pracujeme s profesionální filmovou a fotografickou technikou (pojezdy, filmové rameno, steadycamy atd.), která videím přidávají dynamický pohyb a vizuální dojem je tak mnohem atraktivnější. Rádi se postaráme o výběr lokací, scénář, střih, postprodukci (video efekty, titulky, hudební stopa, hlasové komentáře). Váš projekt zrealizujeme od začátku do konce.