O NÁS

Vítáme vás na stránkách grafického studia GRADESI. Náš kreativní tým vám za pomoci nejmodernější techniky vytvoří originální vizuály od jednoduchých zakázek až po složité reklamní kampaně. Naši designéři mají mnohaleté zkušenosti z největších agentur v České republice a každá zakázka je pro ně výzva k novým nápadům a řešením.

V současné době můžete být ve svém oboru naprosto nejlepší, ale mezi dalšími průměrnými se snadno ztratíte. Pokud ale budete mít svůj vlastní výjimečný firemní styl a originální design vašich propagačních materiálů, bude se o vás určitě vědět a vaši zákazníci si vás snadno zapamatují. Dobře navržený grafický design je výborným prostředkem ke zviditelnění a napomáhá srozumitelnosti vašeho marketingového sdělení pro danou cílovou skupinu.

Nabízíme vám efektivní a podmanivou grafiku, která se opírá o koncepční myšlení a respektuje trendy v oblasti polygrafie a designu. Navíc jsme vám schopni nabídnout přidanou hodnotu, která spočívá v kreativitě a originalitě řešení. Specializujeme se především na firemní styl (corporate identity), logotypy, obalový design, webdesign, web bannery, sazbu knih a katalogů, DTP práce, POS materiály, katalogy, letáky, e-katalogy.

V rámci full servisu nabízíme našim klientům výrobní produkci. Veškeré návrhy a kampaně navržené naší agenturou výrobně zrealizujeme s našimi dodavateli, se kterými dlouhodobě úspěšně spolupracujeme. O vaše zakázky se tedy postaráme od začátku až do konce.